Nákupný košík: 0 items
Meny:

Ochrana osobných údajov

Pokiaľ vieme, máte veľké obavy v súvislosti s používaním a sprístupnením vašich osobných údajov. Sme veľmi vďační za vašu dôveru v naše úmyselné a citlivé riešenie tohto problému. Toto vyhlásenie sa bude týkať ochrany vašich zásad ochrany osobných údajov.

Prečítajte si pozorne túto politiku ochrany osobných údajov a zistite, ako zhromažďujeme, používame a zdieľame vaše osobné informácie.

Informácie o pravidlách ochrany osobných údajov

1. Zabezpečíme, aby vaše osobné údaje boli bezpečné a efektívne spravované a vaše osobné údaje budú použité iba vtedy, keď poskytneme služby pre vás alebo vykonávame a súvisiace operácie.

2. Ak budeme používať vaše informácie v nesúvisiacich službách alebo iných aktivitách, dostaneme váš súhlas vopred.

3. Zhromažďujeme osobné informácie spravodlivým a otvoreným spôsobom, zaručujeme, že nebudú neprimeranými používateľmi narušenia.

Osobné údaje spracovávame

Získame osobné údaje, ktoré nám poskytnete, a to v online aj offline kontexte. Požiadame o osobné údaje, keď nakupujete, vytvárate účet s nami alebo sa zaregistrujte, aby ste dostali správy o špeciálnych ponukách, udalostiach a aktualizáciách produktov. Osobné údaje, o ktoré žiadame, zahŕňajú vaše meno, adresu, telefónne číslo, dátum narodenia, e-mailovú adresu, pohlavie, údaje o fakturácii a nákupu, vaše marketingové preferencie a vaše spotrebiteľské preferencie a návyky.

Môžeme tiež spracovávať osobné údaje súvisiace s príspevkom, ktorý publikujete prostredníctvom sociálnych médií, aplikácií tretích strán a podobných technológií.

Ako používame informácie, ktoré zhromažďujeme

1. Reagujte na vašu žiadosť, otázku, názor alebo obavu

2. Poskytnite technickú, produktovú a inú podporu a pomôžte udržiavať službu bezpečnú a spoľahlivú

3. Vyšetrujte a pochopte ďalšie súvisiace stránky

4. Poskytnite vám špeciálne ponuky o tejto službe

S ktorými zdieľame osobné údaje

Spoločnosť Converse nepredáva vaše osobné údaje a v rámci našej organizácie budú mať prístup k vašim osobným údajom iba v rozsahu potrebnom na vyššie uvedené účely.

Zdieľame však vaše osobné údaje:

S tretími poskytovateľmi služieb, ktorí spracujú vaše osobné údaje v súlade s vyššie uvedenými účelmi alebo na účely, na ktoré ste súhlasili, v našom mene; A ak ste súhlasili s inými podnikmi, ktorí vás môžu kontaktovať o svojich produktoch, ktoré vás môžu zaujímať.

Zabezpečenie dát

Vykonávame preventívne opatrenia na ochranu vašich osobných údajov pred stratou, spreneverou a zneužitím pomocou vhodných administratívnych, fyzických a technických bezpečnostných opatrení

Rovnako ako neoprávnený prístup, zverejnenie, zmena a zničenie.

Kontaktný

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo požiadavky týkajúce sa týchto pravidiel ochrany osobných údajov alebo vašich informácií, kontaktujte nás!

Späť
Copyright © 2020 www.allstartopanky.com. Powered by Converse Topánky
Vaša IP adresa je: 34.204.183.113