Nákupný košík: 0 items
Meny:

Námorná doprava & Vracia

Pred odoslaním objednávky si pozorne prečítajte nasledujúce podmienky. Náš servisný tím poskytne popredajný servis podľa týchto podmienok pri schválení vašej transakcie.

Informácie o preprave

1. Po doručení objednávky vám doručíme číslo objednávky, aby ste mohli zobraziť informácie o tovare, ak príkaz dorazí na piaty pracovný deň, tovar sa nepodarí dopraviť, budeme vás kontaktovať.

Nebudeme zodpovední, ak bol balík stratený, poškodený alebo ukradnutý pri príchode alebo po príchode. Ak máte špeciálne požiadavky na dopravu, zavolajte nám vopred.

3. Pokúsime sa vás kontaktovať pred a po odoslaní zásielky. Ak je váš obal stratený alebo poškodený, obráťte sa na nás ihneď a na miestnom doručovateľskom centre.

Vracia pokyny

1. Ak chcete produkt vymeniť alebo vrátiť, kontaktujte nás do 3 dní od jeho prijatia. Položky vrátené poštou alebo vrátené alebo vymieňané v jednom z našich obchodných miest nesmú byť opotrebované, nečisté alebo chybné.

2. Prosím, informujte nás, či existuje vážny problém s kvalitou vyžadujúcou vrátenie peňazí.

3.Na vrátenie nebude vrátené, ak je výrobok poškodený ľudským správaním alebo vonkajšími faktormi.

4. Ak odmietnete obdržať balík podľa požiadaviek, neobdržíme celú sumu. Po prijatí vrátenia vám vrátime poplatok, ale nezahŕňame poštovné.

Ako môžem získať bezplatnú dopravu?

Ak je objednávka plná 120 €, poštovné je zadarmo, inak budete platiť požadované poštovné.

Kedy budeme loď?

Doba prepravy zásielky začína v deň odoslania zo skladu. Snažíme sa Vašu objednávku dodať čo najskôr. Avšak kvôli nestálosti objednávkového množstva za normálnych okolností vaša objednávka v doručení predtým, ako je potrebné Do 48 hodín spracovania a balenia.

Ako dlho dostanem svoju objednávku?

Medzinárodná nákladná doprava vo všeobecnosti prichádza do 10-15 dní, ale oneskorenie spôsobené oneskoreniami v colnej oblasti je mimo našej kontroly.

Ako vrátim produkt zakúpený od spoločnosti Allstartopanky.com?

Vráťte sa do našej objednávky vrátenia pred vrátením k nám.Ak nám nebudeme vrátená v plnej výške za vašu objednávku z dôvodu nesprávnej adresy alebo bez znamenia a my sa dohodneme na opätovné doručenie po obdržaní vrátenia. Dodatočné náklady vám uhradí.

Can I change my delivery address?

Ak chcete zmeniť adresu doručenia, kontaktujte nás.

Všimnite si:

Príkazy na doručenie budú neodvolateľné. Prosím, ospravedlňte!

Po pridelení platobného príkazu do operačného centra nebudete môcť vykonať žiadne zmeny. Nezabudnite, že informácie o objednávke sú správne a neplatíte, ak sú informácie o objednávke nesprávne.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa týchto pravidiel, kontaktujte nás.

Späť
Copyright © 2020 www.allstartopanky.com. Powered by Converse Topánky
Vaša IP adresa je: 3.235.66.217